Policia publikon të dhënat e para për ngjarjen në Mëzez, 26-vjecari u qëllua në këmbë

Kliko per me shume info

Policia shperndau nje informacion zyrtar ne lidhje me ngjarjen e ndodhur ne zonen e Mezezit ne Tirane pasditen e te dieles.

Ne komunikate thuhet se rreth orës 18:35, ka shkuar për ndihmë mjekësore në spital shtetasi E. M., 26 vjeç, jashtë rrezikut për jetën, i cili është plagosur në këmbë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta në rrugën “Asdreni” në Fushë Mëzez, Kashar.

Kliko per me shume info

Shërbimet e policisë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

loading...