Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ku e gjetët shtëpinë me 12 banjo? Goditja epike e kaubojsit për Kryemadhin e Metën


Kaubojsi Eduart Ndocaj ka akuzuar ashpër Monika Kryemadhin dhe presidentin Ilir Meta.
Duke iu referuar daljes së fundit në television të Monika Kryemadhit e cila pati një debat me një qytetare e më pas u betua se nuk kishte përfituar as 5 lekë nga shqiptarët, Ndocaj thotë se kjo është pafytyrësi.


Ndocaj thekson se kjo është e vërtetë pasi Kryemadhi dhe I shoqi nuk kanë vjedhur pesë lekë por miliona.

Por pyetja që bën Ndocaj është ku e gjeti Kryemadhi shtëpinë me 12 banjo, ku ka banjo edhe për macet apo makinan 100 mijë euro.

Gepostet von Eduart Ndocaj am Donnerstag, 18. April 2019
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.