Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tashmë Instagram ju mundëson të blini atë ç’ka shihni

Instagram ka sjellë një ndryshim të ri për shumë përdorues në mbarë botën që janë të fiksuar pas Shoppingut.

Tashmë aplikacioni që ka në qendër të vëmendjes marketingun, ka lehtësuar blerjet online.

Nëse shikoni një produkt që ju pëlqen, thjesht e selektoni dhe gjidhni detajet dhe më pas bëni pagesën me kartë banke.

Më pas duhet të vendosni të gjitha të dhënat e vendndodhjes në mënyrë që porosia t’ju vijë në derë të shtëpisë.

Nga Instagram mund të blini vetëm nga disa marka të njohura.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.