Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Reperi Fero transformohet dhe s’do ta njohë as e dashura

Reperi Fero mund të ketë bërë transformimin më të madh të verës dhe nuk e themi kot këtë!

Ai ka publikuar sot disa foto të reja ku shfaqet e flokët e verdha dhe që është bërë bjond, është pak të themi.

“Fol edhe 1 her”, shkruan Fero duke na bërë të dyshojmë se po përgatit ndonjë projekt të ri muzikor.

Fansat e kanë krahasuar tashmë kokën e reperit me një top tenisi dhe jo pa shkak.

“Si topi i tenisit”, i shkruajnë ndjekësit.

Reperi ka guxuar më look-un e ri në fotot ku shfaqet i veshur me një bluzë sportive neon në ngjyrë jeshile dhe xhinse.

Nuk e dimë se çfarë mendimi ka Arbenita pas këtij transformimi rrënjësor dhe jemi shumë kuriozë për të parë reagimin e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.