Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Na turpëruat!” Alketa Vejsiu i kthehet ndjekëses


Alketa Vejsiu ka lënë Shqipërinë për të vizituar një vend përrallor.

Bëhet fjalë për Holandën, ku moderatorja ndodhet për të bërë një fotosesion të mrekullueshëm në tokën e tulipanëve.

Sot Alketa ka publikuar një video për të përshëndetur të gjitha vajzat shqiptare. Ajo ndodhet në mes të një fushe me lule të kuqe ndërsa po këput disa për të realizuar fotot.

Por kjo gjë nuk është pritur mirë nga një ndjekëse e saj, e cila e ka kritikuar për këputjen e luleve.

Alketa i është kthyer menjëherë duke thënë se ka marrë leje dhe se nuk është ajo që i prish imazhin Shqipërisë.

“Ikë o N… ha ndonjë çokollatë se kam marrë leje unë për foto dhe për këto lulet. Për dy javë i korrin dhe i nxjerrin në shitje. Nuk ta turpëroj Shqipërinë unë jo, mos ki merak”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.