Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Këngëtarja e famshme Adele, i jep fund martesës 3 vjeçare

Këngëtarja e njohur Adele ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshorti i saj Simon Konecki.

“Adele dhe partneri i saj janë ndarë. Ata do ta rrisin djalin e tyre plot dashuri. Si gjithmonë Adele dhe Simon kërkojnë privatësi. Nuk do të ketë komente të mëtejshme.” shkruhej në deklaratën e dalë nga përfaqësuesit për shtyp të këngëtares.

Adele and Simon Konecki at the Grammys in 2017

Adele dhe Konecki janë prindër të një djali 6 vjeçar, Anxhelo, i cili erdhi në jetë në tetor të vitit 2012.
Adele and Simon Konecki in 2013

Çifti i njohur gjithnjë ka zgjedhur ta mbajë larg vëmendjes mediatike lidhjen e tyre edhe pse kohët e fundit kishte shumë spekulime. Ditën e djeshme, këtyre dyshimeve u erdhi fundi!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.