Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Berisha: ‘Gjenden paratë e grabitjes së Rinasit’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar ditën e sotme deklaratën e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi për grabitjen në Rinas.

Berisha thotë se sipas Lleshit, paratë janë djegur.Për ish-kryeministrit, ky është një pranim i vjedhjes shtetërore elektorale të kryeministrit Rama.

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Paratë e grabitjes se shekullit u gjeten!

Pranohet vjedhje shtetërore elektorale nga Edvin Kristaq Hajni!

Miq, mbrëmë nëpërmjet Vasal Kimikut, Edvini bëri deklaratën që nuk ja rrokte kujt mendja njeriu në botë. Ai tha se paratë janë djegur, me fjalë të tjetra:

-i grabitem për t’u ngrohur dhe,

-nuk i morëm për të blerë vota..!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.