Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Qëlloi veten te Parlamenti me pistoletën e gruas police, humb jetën në spital 50-vjecari

Një ngjarje e rëndë la ndodhur para parlamentit në Tiranë. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur me armë asi qelloi veten ndersa me pas ka humbur jeten ne spital.


Ende nuk dihen rrethanat e sakta, por sipas të dhënave të para flitet se është një vetëplagosje me armë e cila perfundoi tragjikisht me humbjen e jetes.

I plagosuri është dërguar nga policia në spital, ndërsa ende nuk dihet emri i tij.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 11:55, në rrugën ‘Xhorxh Bush’, në banesë dyshohet se është vet’plagosur me armë zjarri shtetasi B. U., 50 vjeç i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Po punohet për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes. 50 vjecari ka humbur jeten ne spital.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.