Plagosje me armë para Parlamentit në Tiranë

Kliko per me shume info

Një person është vetëplagosur sot para godinës së Kuvendit të Shqipërisë. Ende nuk bëhet me dije identiteti i personit në fjalë apo edhe arsyeja e aktit.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, por policia dyshon paraprakisht se kemi të bëjmë me një vetë plagosje,

Kliko per me shume info

Nuk dihet nëse arma ka shkrepur pa dashje.

loading...