Monica i kërkoi një foto Lorik Canës dhe ai e hodhi në det (FOTO)

Kliko per me shume info

Monica dhe Lorik Cana ndodhen me pushime dhe nuk mungojnë fotot e bukura në profilet e tyre përkatëse në Instagram.

Por për të bërë foto perfekte për ndjekësit, Monica kalon një sërë peripecish dhe veçanërisht refuzimin e bashkëshortit Lorik i cili nuk i duron dot fotot.

Kliko per me shume info

Në një postim të fundit në Instagram, Monica i kërkoi një foto në jaht partnerit dhe e dini se çfarë bëri ai?

Epo, Loriku mori në krahë Monica-n dhe e hodhi në det!

loading...