Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kapen 4 klandestinë nga Irani dhe Siria në Kapshticë

Ditën e sotme janë kapur 12 refugjatë nga Lindja e Mesme në pikën kufitare të Kapshticës në tentativë për të kaluar kufirin.

Emigrantët me origjinë nga Irani dhe Siria shoqëruan në drejtorinë e Kufirit për marrjen e deklaratave.

Emigrantët, dy meshkuj dhe dy femra, nga Siria dhe Irani u kapën në kufirin e gjelbër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.