Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dybala lojtari i Interit? Del në shitje uniforma e argjentinasit

Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta.

Së fundmi në “Appiano Gentile” tashmë kanë dalë në shitje uniformat e Dybalës me fanellën e Interit. Fotot janë Ekskluzive nga “Sport Mediaset”.

Ndërkohë mbetet të shihet nëse Icardi do të kalojë te Juventusi pasi është përfolur për një shkëmbim i mundshëm

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.