Dybala lojtari i Interit? Del në shitje uniforma e argjentinasit

Kliko per me shume info

Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta.

Së fundmi në “Appiano Gentile” tashmë kanë dalë në shitje uniformat e Dybalës me fanellën e Interit. Fotot janë Ekskluzive nga “Sport Mediaset”.

Kliko per me shume info

Ndërkohë mbetet të shihet nëse Icardi do të kalojë te Juventusi pasi është përfolur për një shkëmbim i mundshëm

loading...