Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shpërthim i fortë me tritol në Fushë Krujë, shkatërrohet mobileria, pronë e një gruaje

Nje shperthim i forte me tritol ka ndodhur në Fushë Krujë. Ngjarja sipas policise eshte lajmeruar rreth orës 00:00 të mesnatës në një mobileri.

loading...

Rekomandojme

Biznesit i demtuar mesohet se eshte në pronësi të Dhurata Karaja. Bazuar ne demet e vendit te ngjarjes, mendohet se mobilerise i është vënë një sasi prej 200 gram tritol.

Nga shpërthimi ka vetëm dëme të mëdha në mobileri. Pista kryesore ku po heton policia është ajo e konkurrencës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.