Seven Saraçi tregon se kush është dashuria e jetës

Kliko per me shume info

Ai është kthyer së fundmi në një emër të njohur të muzikës shqiptare. 26-vjeçari Seven Saraçi jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e ka ndaluar që të bëhet pjesë e tregut shqiptar të muzikës.

Së fundmi reperi publikoi një foto krah nënës së tij, të rikthyer nga koha kur ishte fëmijë.

Kliko per me shume info

“Dashuria e jetës sime”, shkruan Seven, ndërsa në foto pozon duke përqafuar mamin.

Kujtojmë se si nëna e tij, Vera Orucaj, ashtu dhe babai Sunaj Saraçi, janë këngëtarë shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë.

loading...