Ndërron jetë papritur aktorja e njohur në moshën 16-vjeçare

Kliko per me shume info

Aktorja e njohur e programit CCBC Millie Inbetween, Mya Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16-vjeçare.

Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë, por përfaqësuesit e saj A & J Management thanë se ajo vdiq më 7 prill.

Kliko per me shume info

 

Naylor ka luajtur së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never.

Në vitin 2012 ajo ka pasur një skenë bashkë me aktorët e famshëm të Hollivudit, Tom Hanks dhe Halle Berry në filmin “Cloud Atlas”.

“Dashuria dhe mendimet tona janë me të gjithë familjen dhe miqtë e saj në këtë kohë të vështirë”, thuhej në reagimin A & J.

loading...