Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E enjtja e Kuvendit: Policia rrethon godinën, frikë nga protesta

Policia e Shtetit ka rrethuar edhe sot godinën e parlamentit të Shqipërisë për të parandaluar një protestë të mundshme nga opozita.

loading...

Rekomandojme

Edhe pse nuk është bërë thirrje për mbajtjen e një proteste javët e fundit, në ditët e seancave parlamentare nuk kanë munguar mitingjet e organizuara nga të rinjtë e FRPD dhe LRI-së.

Dy javët e fundit kanë qënë posaçërisht të rinjtë që kanë bërë thirrje të lidhur me pranga përpara Kuvendit: Rama ik!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.