Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tiranë, tension mes banorëve dhe policëve te Bregu i Lumit

Ka nisur me tensione mëngjesi i sotëm në Bregun e Lumit, pasi fadromat kanë shkuar për të prishur shtëpitë e banorëve.

Një banor i Bregut të Lumit është duke debatuar me zë të lartë me Policinë, që nuk e lejon të hyjë në shtëpinë e tij për të nxjerrë plaçkat.

loading...

Rekomandojme

“Kam qënë i shoqëruar në komisariat, o njeri, – dëgjohet zëri i burrit në video, tek ilutet Policisë, – më lini të hyj ën shtëpinë time të nxjerr rrobat.”

Në krah të banorit ka ardhur ish-deputeti Klevis Balliu, që po ashtu i ka kërkuar Policisë t’i hapin rrugën, atij burri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.