LSI kallzon në prokurori shefin e Komisariatit 4

Kliko per me shume info

Pas dhunës së pashembullt ushtruar ndaj banorëve të Bregut të Lumit dhe prishjes pa asnjë të drjtë të banesave të tyre ka ardhur edhe ragiami I radhës.

Lëvizja Socialiste për Integrim ka kallëzuar penalisht drejtuesin e komisariatit nr.4 Agim Hoxha.

Kliko per me shume info

Kallezimi i LSI është bërë në Prokurorinë e Tiranës.

Kallezimi i LSI është bërë për dhunën e ushtruar ndaj qytetares që mbronte banesën e saj në Bregun e Lumit.

loading...