Gjyqi në CAS, Skenderbeu i Korçës publikon deklaratën

Kliko per me shume info

Klubi i Skënderbeut të Korcës ka publikuar një komunikatë zyrtare, ku publikon edhe letrën që CAS ka çuar për presidentin Takaj, pas seancës dëgjimore ditën e djeshme në KAS.

Deklarata
Të dashur sportdashës dhe tifozë,

Kliko per me shume info

Në përgjigje të interesit tuaj mbi çështjen që po zhvillohet në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv po publikojmë letrën zyrtare të zyrës ligjorë që po mbron interesat e klubit.

Ky është i vetmi informacion që mund të bëjmë publik momentalisht. Lutemi të mos bini pre e aludimeve dhe lajmeve pa fund mbi çështjen në fjalë.

Shpresojmë për më të mirën!

Me respekt,

KF Skënderbeu

loading...