Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

EMRI/ Ky është shefi i komisariati në Tiranë që qëlloi me shuplakë gruan te Bregu i Lumit

Një video u shpërnda që në orët e para të mëngjesit të sotëm nga PD, teksa ilustronte tensionin me përplasje fizike mes policisë dhe banorëve te Bregu i Lumit në Tiranë.

Ja denoncimi i bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha:

Narko Komisar Agim Hoxha dhunon publiksht nje grua. Krim! Turp!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

I nderuar Doktor Berisha, ky eshte Agim Hoxha shefi komisarjatit numer 4 qe dhunon barbarisht nje zonje

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.