Aksident në Shkodër, lëndohen 4 persona

Kliko per me shume info

Nje aksident i rëndë është regjistruar në Shkodër ku dy makina janë përplasur kokë më kokë.

Sipas informacioneve parapraake në këtë aksident janë plagosur 4 persona.

Kliko per me shume info

Mësohet se të plagosurit janë jashtë rreziku për jetën ndërsa policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kasidnetit.

loading...