Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zgjidhet drejtori i ri i spitalit të Shkodrës

Ardian Dajti emërohet drejtor i spitalit të Shkodrës. Pas dorëheqjes të Teuta Rrjollit, mjeku i njohur merr këtë detyrë të rendësishme për të drejtuar spitalin e Shkodrës.

Dajti është mjek i njohur kirurg prej vitesh në spitalin e Shkodrës.


Teuta qëndroi në krye të spitalit të Shkodrës për të paktën 9 muaj. Në mbledhjen e fundit që bëri prefekti i ri i Qarkut Shkodër, Valdrin Pjetri u tregua mjaft kritik ndaj tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet