Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Prangosen dy të rinj shqiptarë, vidhnin rroba nëpër dyqane

Policia italiane arrestoi një çift shqiptar nën akuzën e vjedhjeve te rrobave me vlerë afër 200 euro.

loading...

Rekomandojme

Të arrestuarit janë një djalë 20 vjeç dhe vajza 18 vjeçe. Rrobat e vjedhura janë gjetur në çantën e vajzës.


Të rinjtë u dërguan në mbajtje, në pritje të gjykimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet