Ndjekësja tallet me dhëmbët e Arbanës, moderatorja…

Kliko per me shume info

Arbana Osmani nuk ka qëndruar fare duarkryq sot në mbrëmje pas një komenti fyes që i ka mbërritur në inbox-in e mesazheve të Instagramit.

Kliko per me shume info

Moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët.

“Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!”, i shkruan një femër duke e fyer.

Por Arbana shkruan se pavarësisht gjithçkaje ajo do të vijojë të buzëqeshë.

“Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq!

Pavarësisht gjithçkaje Arbana e ka marrë me sportivitet të gjithë situatën dhe i ka kthyer përgjigje ndjekëses duke qeshur.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here