Bëri 100 km për të ardhur në protestë, kush është 80 vjeçarja që sfidoi motin

Kliko per me shume info

Një 80 vjeçare ka sfiduar moshën dhe motin aspak favorizues për të qenë e pranishme në protestën e opozitës që u mbajt në Tiranë, ditën e shtunë.

Mine Koka nga Burreli, udhëtoi 100 km për të marrë pjesë në protestë dhe thotë se do e bëjë sërish me shumë dëshirë.

Kliko per me shume info

Denisa Vata, kryetare e Forumit Rinor të PD për Matin, tha se moshuara kishte dëshirë që të vinte në protestë, për të shprehur revoltën e saj kundër kësaj qeverie.

Mine Koka ka premtuar se do të jetë sërish në protestën e radhës se opozitës

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here