Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tayna e thotë troç përse është single: Nuk kam më ndjenja!

 Tayna nuk është e lidhur!

E ftuar për herë të parë në “E Diell”, reperja kosovare foli për gjithçka që nga suksesi i këngës së saj më të fundit “Kce”, deri të statusi i saj.

Ajo e konsideron raportin me familjen të shenjtë, ndërsa tha se komentet negative s`i merr aspak personale. Duke folur për ndryshimin mes një “rap”-i që bën një femër vs atij që bën një mashkull, Tayna theksoi:

“Pa dashur ta përdor si sarkazëm, por meshkujt kohët e fundit kanë nisur të këndojnë për dashuri ndërsa ne po këndojmë gangsta”, tha ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet