Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama “grusht” e ironi opozitës: Ata klith e ne fito, ata prish e ne ndërto…!

Perseri ne menyre ironike Kryeministri Edi Rama ka reaguar ne lidhje me protestat e opozites.

Ne faqen e tij zyrtare ne rrjetet sociale Rama ka publikuar një foto të punimeve që po bëhen tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja qe eshte hedhur gjatë protestës së opozitës me 13 prill.

“Ata klidh e ne fito”, shkruan Rama ne dicituren e fotos duke i drejtuar dhe një grusht simbolik opozitës.

“Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito?”, shkruan Rama në Instagram.

Me ironi ai u adresua edhe dje ne mbyllje te tubimit te opozites, kur tha se nese kjo eshte protesta me e madhe atehere filxhani i kafese eshte shkence ekzakte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet