Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Admir Muratajt

Kliko per me shume info

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati.

Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj, Admir Murati, Kristaq Murati, Admir Murataz, Kristaq Murataz, Admir Xhaferi, Kristaq Xhaferi, Admir Nikaj, Kristaq Nikaj, Xhafer Nikaj dhe Kristaq Azemi.

Kliko per me shume info

Ndërkohëm një tjetër detaj, i nxjerrë nga mediat greke, është se autoritetet atje kanë pasur dyshime se Murataj fshihet në Kosovë, ndërsa ende nuk është bërë ndonjë lidhje për aktivitetin e tij atje.

Ndërkohë, hetimet e kryera deri më tani, nuk kanë sjellë asnjë arrestim, megjithëse Policia dhe Prokuroria pretendojnë se kanë në dorë prova të forta.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here