Habit këngëtarja shqiptare: Më shumë rri me burrat e shoqeve se me vetë shoqet

Këngëtarja Fjolla Morina dallohet ër deklaratat e saj surprizuese.

E ftuar së fundmi në “Thumb”, ku riktheu edhe njëherë sherrin që pati me ish-partnerin e Morena Tarakut, Sasha Sobhanin.

Kliko per me shume info

“Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmurë mendor. S’jam tip që i kqyr burrin asnjërës, s’jam ajo natyrë.

Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato. Më njofin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem,”- tha Fjolla Morina.

loading...