Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngjarja në Rinas/ Ndalohet një person në …

Një person është ndaluar në Elbasan, me dyshimet se ka marrë pjesë në grabitjen e ndodhur në Rinas.

Mediat thonë se personi i ndaluar është me inicialet M. H.


Ende nuk ka të dhëna në lidhje me këtë ndalim, ndërsa policia ka ditë që hesht për ngjarjen e rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet