Sëmundjet që shëron çaji kamomil

Kliko per me shume info

Çaji kamomile është një pije jashtzakonisht e shëndetshme dhe ka fuqinë e vet të kurojë një numër sëmundjesh.

Kliko per me shume info

Nganjëherë ka edhe efekte anësore por nëse e konsumoni me kujdes do të përfitoni shumë të mira, ngase çaji kamomile:

Lufton pagjumësinë dhe vepron si qetësues

Ndihmon në imunitet

Përdorimi gjatë ciklit menstrual dhe kundër tensionit

Problemet me lëkurën

Dhimbjet e gojës

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here