Haradinaj replikon ashpër me Milaim Zekajn: Kujdes kur fyen!

Kliko per me shume info

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka reaguar ashpër pas deklaratave të Milaim Zekës.

Ky i fundit, i ka etiketuar zyrtarët shtetërorë në Kosovë se po shpërdorojnë paratë publike dhe kjo është një nga arsyet e forta, se pse qytetarët po largohen masivisht nga Kosova.

Kliko per me shume info

Gjatë seancës së jashtëzakonshme për largimet e qytetarëve të Kosovës, Haradinaj ka kërkuar nga Zeka që të ketë kujdes kur fyen deputetët.

“Kur flisnit më herët për zyrtarët e shtetit, të jemi më të sinqertë se në fund të ditës janë zyrtarë të shtetit, janë deputetë.

Po më vjen keq për Milaimin, kam respekt edhe e çmoj, por të kemi pak kujdes kur i fyejmë”-tha ai.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here