Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Si e publikoi lajmin e martesës ministrja e Ramës, Besa Shahini

Ministrja e Arsimit ne qeverine e Shqiperise, Besa Shahini ka kurorezuar lidhjen e saj me Dardan Molliqajn, sekretar organizativ në Vetëvendosje.

Me ane te një fotoje të publikuar në profilin e saj në Facebook, Shahini shfaqet në zyrën e gjendjes civile teksa firmos martesën e saj me Molliqajn.

Duket të rinjtë kanë zgjedhur sot vetëm ceremoninë zyrtare, e me siguri kanë planifikuar një dasëm më vonë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet