Të shtëna tek ish-stadiumi “Dinamo” qëllohet me breshëri një person

0

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë mbrëmjen e sotme në Tiranë. I lenduari eshte i moshes rreth 26 vjec.

Policia tha se ngjarja ka ndodhur pranë ish stadiumit Dinamo në Tiranë në rrugën “Gjik Kuqali”.

Kliko per me shume info

Forcat e rendit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet ndërkohë që njoftohet se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.