Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë

0


Ujori

Kliko per me shume info

Personat e lindur në shenjën e Ujorit nuk arrijnë dot të mbajnë një ekuilibër sa i përket ndjesive dhe arsyes. Ujorët nuk dinë të krijojnë një lidhje të qëndrueshme pasi nuk dinë të shprehin dashurinë.

Bricjapi

Të linduri në shenjën e Bricjapit janë shumë praktik dhe diçka e tillë mund të shkaktojë probleme në çift. Ftohtësia e kësaj shenje horoskopi mund të çojë në kundërshtim me personalitetit e tij dhe padyshim që fjalët mund të lëndojnë personat e dashur.

Demi

Personat e shenjës së demit nuk përpiqen shumë kur kuptojnë se partneri është personi i duhur për ta. Ndonëse mund të duket e paqëllimshme një sjellje e tillë mund të thyejë zemrën e partnerit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.