Kryemadhi paralajmëron: Kush pranon mandatin nuk është më pjesë e LSI

1

Levizja Socialiste për Integrim ka marrë vendimin që te përjashtojë nga radhët e saj të gjithë ata antërë të LSI që kanë pranuar të marrin mandatin e deputetit pavarësisht vendimit unanim të partisë.

Vendimi për çrregjistrimin e tyre nga lista e anëtarësisë është marrë në mbledhjen e 22 Shkurtit dhe mban firmen e Kryetares së LSI Monika Kryemadhi

Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.