Kësaj bukuroshje nuk i lejohet fluturimi për një arsye të çuditshme…

0

21 vjeçarja Emily O’Connor nuk është lejuar që të fluturojë nga Birminghami për në Tenerife me kompaninë ajrore “Thomas Cook” për një arsye që ajo e quan absurde.

Vajza ishte veshur me pantallona portokalli dhe një bluzë të shkurtër sipër, gjë të cilën stjuardesat e kanë cilësuar provokuese duke i kërkuar që të zbresë nga avioni.

Kliko per me shume info

Vajza është çuditur kur ka parë katër persona të kompanisë që e rrethuan duke i kërkuar që të zbresë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.