Bojë Erion Veliajt, tentuan të lyejnë kryebashkiakun, policia shoqëron dy persona

1

Dy të rinj kanë tentuar të godasin me bojë kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Menjehere pas ngjarjes policia ka identifikuar dhe shoqëruar dy personat, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Kliko per me shume info

Sulmi me bojë mesohet se ka ndodhur gjatë festimeve dhe gjatë kohës që kryebashkiaku mbaroi fjalimin e tij. Por, shënjestra edhe këtë herë ka gabuar.

Një ditë pas protestës së opozitës të rinjtë e LRI-së dhe FRPD-së kanë protestuar kundër qeverisë së kryeministrit, Edi Rama.

1 COMMENT

  1. Ky gojepis e ka hak poshterimin. Ky eshte superhajdut dhe nderkohe hipokrit dhe njeri jashtezakonisht i lig. Ndyresira

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.