Maskat vjedhin argjendarinë në qendër

Është vjedhur argjendaria në qendër të qytetit të Gjirokastrës, në lagjen 18 Shtatorit.

Mësohet se autorët kanë qenë me maska, dhe e kanë kryer grabitjen nën kërcënimin e armës.

Kliko per me shume info


Ngjarja pak momente me pare.

loading...