Partnerja e Cristiano Ronaldos bën një jetë më të thjeshtë sesa pritej…

Partnerja e ftbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, njihet për bukurinë dhe sharmin e saj.

Modelja 25 vjeçare di të jetë gjithashtu shumë e thjeshtë.

Kliko per me shume info

Bukuroshja spanjolle ka publikuar një foto në Instastory duke ngrënë fara në avion.

“Ju pëlqejnë farat?” shkruan ajo në postimin që jo shumë ndjekës e prisnin.

loading...