Maunia përplaset me “Benzin”, dy persona dërgohen në spital

Një aksident automobilistik u regjistrua vetëm pak minuta me parë në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Paper.

Dy mjete një maume me targa AA025SB dhe një mjet “Benz” me targa AA618PU u përplasen mes tyre. Si pasojë kanë mbetur te plagosur dy personat që udhëtonin në mjetin “Benz”.

Kliko per me shume info

Të lënduarit u trasportuan në spital ku po marrin mjekimin e parë.

Ndërkohë policia e cila ndodhet në vendngjarje po punon për të përcaktuar shkaqet e përplasjes.

loading...