Gazetari Ylli Rakipi zbulon se kush është dobësia më e madhe e Lulzim Bashës

Ylli Rakipi foli për opozitën e re dhe vajzën e Azem Hajdarit. Rakipi tha se caktimi i Azem Hajdarit ishte një dobësi e Lulzim Bashës dhe e opozitës.

“Një prej deputetëve të opozitës së re këndon nëpër dasma të shtunave dhe të dielavë. Nga ana tjetër, pse duhet të jetë deputete vajza e Azem hajdarit. Enver Hoxha familjët e vet nuk i bënte.

Kliko per me shume info

Ajo është dobësia e Lulzim Bashës. Dobësia e opozitës të jesh i pafuqishëm për të bërë opozitën dhe politikën”, u shpreh Rakipi.

loading...