Çfarë po i thotë Alban Ramosaj Tayna-s? (FOTO)

Reperen e njohur Tayna gjithmonë e kemi parë provokative në fotot që publikon në Instagram, mirëpo nuk dimë çfarë emri t’i vëmë postimit të saj të fundit.

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj ka tentuar ta përshkruajë, por komenti i tij është tërësisht i pakuptueshëm, ndryshe e kemi cilësuar: misteri i ditës.

Kliko per me shume info

Hë, e patë? E deshifroni dot?

Të paktën ne kërkuam, bëmë një “search” të vogël, mirëpo pa sukses. Sërish nuk arritëm të marrim vesh çfarë ka dashur të thotë “autori.”

Nga ana tjetër, komenti i Dafinës është mjaft i qartë: “Hajde këtu tigër!”

Këngëtarja i është përafruar pakëz me përshkrimin e saj… pra ajo shfaqet në mes të xhunglës dhe look-u i saj duket shumë i egër.

Metaforikisht le ta quajmë si Dafina Zeqiri: Tigër!

loading...