Velina e re e ‘Xing me Ermalin’ bie në mes të skenës

Pas largimit të Kejvina Kthellës nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, mbrëmjen e djeshme u prezantua velina e re e emisionit, modelja Belinda Dragoti.

Kjo e fundit tërhoqi vëmendjen që në daljen e saj të parë me tiparet e saj dhe trupin në formë.

Kliko per me shume info

Moderatori Ermal Mamaqi i cili njihet për situatat e humorit ka publikuar një video në rrjetet sociale të shkëputura nga provat e emisionit, ku velina e re për pak është rrëzuar në skenë.

“Kur fillon reklama me këmbë të mbarë”, ka shkruar Ermali pranë videos.

loading...