Qëlloi pa dashje veten, humb jetën këngëtari i famshëm

Justin Carter, këngëtari i famshëm i muzikës country, ka vdekur aksidentalisht gjatë xhirimeve të klipit të tij të ri teksa ka qëlluar veten ne armë.

Këngëtari gjatë xhirimeve të klipit e mbante armën e zjarrit në xhep dhe aksidentalisht e ka shkrepur atë.

Kliko per me shume info

Justin Carter nuk ka mundur ti mbijetoi plagës së marrë duke ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në apartamentin e tij në Texas. Vetëm një ditë para vdekjes këngëtari kishte publikuar këngn e tij më të re.

loading...