Këngëtarja me origjinë shqiptare përfundon në spital

Për Ava Max, këngëtaren me origjinë shqiptare që jeton dhe ka ndërtuar karrierën në Amerikë, duket se dita e sotme nuk ka qenë ndër më të mirat.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku tregon se ndodhet në spital duke marrë një serum.

Kliko per me shume info

Kjo duket se ka ardhur pasi Ava është helmuar nga ushqimi.

Me siguri shumë prej fansave të saj, që sa vijnë e rriten, janë shqetësuar për të, por gjersa këngëtarja ka arritur të postojë në Instagram, tregon se shumë shpejt do të rikthehet sërish në formë.

loading...