Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngjarje e rëndë në mes të qytetit, tronditet Elbasani

Një tjeter ngjarje e rende ka ndodhur ne vend pas nje serie krimesh qe jane regjistruar ditet e fundit ne Shqiperi. Policia raporton se nje person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit.

Forca te shumta nga policia ka mbërritur në vendngjarje. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit dhe viktima është Ravik Gurra, me profesion avokat.

Viktima njihet si mik i familjes Çapja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet