Mezi e njohëm! Ja si dukej Tayna para se të bëhej e famshme (FOTO)

Tayna futet në kategorinë e atyre këngëtareve të cilat kanë hyrë vrullshëm në tregun muzikor vendas.

Aktualisht bukuroshja është ndër reperet më në zë, e cila me projektet e saj muzikore si “Columbiana”, “Shqipe”, “Fake”, ka fituar shumë fansa.

Kliko per me shume info

Nga fotot sexy të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi, kemi kuptuar se Tayna po vijon të pushojë në Tailandë.

PO, tani ajo për hir të së vërtetës është mjaft e bukur dhe joshëse, mirëpo si ka qenë këngëtarja para se të bëhej e famshme?

Ditën e sotme “Lajmi.net” ka publikuar një foto të Taynës e cila siç mund ta shikoni edhe më poshtë, mezi njihet. Ajo shfaqet me flokët e kapura bisht dhe me tjetër look.

Gjithsesi, e rëndësishme është që reperja ka ndryshuar për mirë dhe tani për tani është një nga femrat më sexy të showbizit shqiptar.

loading...