Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kush është Ravik Gurra, avokati i Shullazit e Capjave që u qëllua në mes të Elbasanit

Ravik Gurra, ish avokat i Emiljano Shullazit dhe i anetareve te familjes Capja nga Elbasani eshte personi i qelluar me arme mbremjen e sotme ne kete qytet.

Ne kronikat e lajmeve per procesin ndaj Emiljano Shullazit, Gurra eshte pare te ndjeke disa seanca te procesit dhe madje edhe te jape deklarata per median.

Ngjarja

Një tjeter ngjarje e rende ka ndodhur ne vend pas nje serie krimesh qe jane regjistruar ditet e fundit ne Shqiperi. Policia raporton se nje person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit.

Forca te shumta nga policia ka mbërritur në vendngjarje. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit dhe viktima është Ravik Gurra, me profesion avokat.

Viktima njihet si mik i familjes Çapja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet