E akuzoi për blerje klikimesh, Flori i përvishet Sabri Fejzullahut

Para pak ditësh, këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu gjatë një interviste ka folur për blerjen e klikimeve nga këngëtarët shqiptarë, ku mori si shembull kantautorin Flori Mumajesin, i cili sipas tij për një ditë merr 3 milionë klikime.

Kjo deklaratë ka sjellë dhe reagimin e Florit, i cili ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një sekuencë nga intervista e Sabri Fejzullahut dhënë një emisioni kosovar dhe pranë saj shkruan:

Kliko per me shume info

“Ncncncnc pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble s’ti kam marr ty paret! pse be po mërzitesh kaq shumë?

Pash mu mo be! Flori dhe kur tjerët kanë honger mut i ka lon me u ngi mirë se nuk kam qenë, nuk jam e as kam me qenë najherë unë shembulli për blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jetën e vet.

Kur i bëjnë vet shumë klikime nuk nihen vec fërkojnë gjoksin kishe jonë artista t’mdhej, kur nuk i bojnë vet e i bojnë tjeret merren me llafe të grave”, shkruan Mumajesi.

loading...